malakouti
13 بهمن 1401 - 22:27

قدردانی از مردم از طریق خدمت‌رسانی مستمر اتفاق می‌افتد

بجنورد- استاندار خراسان شمالی با اشاره به پای کار بودن مردم در تمامی صحنه ها، گفت: با خدمت رسانی مستمر باید قدردان چنین مردمی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حسین نژاد عصر پنج شنبه در جشن پدران آسمانی و در جمع فرزندان و همسران شهدا اظهار کرد: رفیع‌ترین جایگاه متعلق به خانواده شهدا است زیرا با صبر و استقامت خود در دفاع از انقلاب اسلامی پای آرمان‌های این انقلاب ایستادگی کردند.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه پدران و برادران شهید به عنوان جانفشانی برای حفظ، احیای دین و اسلام فارغ از مباحث مادی جان خود را در این راه از دست دادند، گفت: پایمردی شهدا موجب شد تا دشمنان نتوانند دست به تجزیه طلبی بزنند و بدانند که چراغ این انقلاب همچنان روشن است.

وی تصریح کرد: قدرت‌های سلطه به ویژه کشور انگلیس برای تسلط بیشتر به ایران با حرکت برنامه ریزی شده از یک قزاق، شاه ساختند تا رضا شاه با انجام اصلاحاتی ضعف ایمان را در جامعه به وجود آورد.

حسین نژاد در ادامه گفت: در نهایت محمد رضا شاه نیز راه پدر را با تکنیک‌های دیگری همچون لایحه کاپیتولاسیون و بی بند باری ادامه داد اما باز هم موفق نشد زیرا ریشه‌های این کشور در مسائل دینی و معنویت نهفته است.

وی با تاکید بر اینکه استقلال سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی با تقویت دانش در محورهای مختلف محقق می‌شود، افزود: مردم کشور ما به پاس پاسداری از خون شهدا و برقراری انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی کرده اند پس باید قدردان چنین مردمی با خدمت رسانی‌های مستمر بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015884